MARKÍZA • PONDELOK • 22:00

Klamal by som ti?

20. 02 2019 14:30 | www.markiza.sk
Klamal by som ti?
Klamal by som ti? Foto: TV Markíza

Nová zábavná šou na obrazovkách TV Markíza.

Na obrazovky televízie Markíza prichádza nová zábavná šou plná veľkých prekvapení, v ktorej budú zaujímaví hostia odhaľovať svoje neuveriteľné tajomstvá. Diváci tak zistia, že aj seriózne pôsobiace osobnosti vystrájali detské lotroviny, majú zmysel pre humor a ich život je často plný nechcených trapasov.

Moderátor Filip Tůma a stáli kapitáni dvoch súperiacich tímov (Zuzana Šebová a Petra Polnišová) si pozývajú do štúdia vždy dve dvojice divácky atraktívnych osobností. O to zaujímavejšie sú potom ich tvrdenia z osobného života, z ktorých niektoré sú neuveriteľnou pravdou a iné zas uveriteľným klamstvom. Súperiace tímy sa potom trefnými otázkami snažia odhaliť, či ide o reálne tvrdenie alebo o dômyselnú mystifikáciu.

Postupne tak diváci budú počuť nielen neuveriteľné osobné historky, hostia tiež predstavia aj niekoho zo svojich často úplne nepravdepodobných priateľov či známych, alebo sa pochvália kuriozitou zo svojej domácej zbierky. Keďže sa vždy bodujú celé tímy, všetko sa zvyčajne rozhodne až v poslednom kole, ktorého sa so svojimi tvrdeniami zúčastňujú aj kapitáni tímov.

Výsledné skóre však vôbec nie je podstatné, bodovanie je totiž vo výsledku iba čisto formálne. V šou Klamal by som ti? totiž platí ľahko modifikované olympijské krédo - nie je dôležité zvíťaziť, ale zabaviť sa. Samotné skóre jednotlivých tímov totiž prebíja elixír vtipných a šokujúcich výrokov jednotlivých hostí.

Klamal by som ti? je slovenskou verziou britského formátu Would I Lie To You? z portfólia spoločnosti Endemol Shine. BBC One aktuálne s nehasnúcim úspechom vysiela už 12. sériu šou, okrem Veľkej Británie vznikli lokálne adaptácie napríklad aj v Belgicku, Českej republike, Nemecku, Holandsku, Južnej Afrike, či Švédsku.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Klamal by som ti? - v pondelok, 10. júna, o 22.10!
Sledujte celé epizody na